29/05/2026
TREKOVÝ BOTY🥾
⚠️ Btw do neděle (31.5.) platí můj kód ELISKA20 na kde maj trekáče Salomon, Altra, Hoka, On, La Sportiva nebo North Face.✌️ (případně ELISKA10 na zlevněný)
Mym botníkem jich prošlo třeba 20. Za poslední rok jsem ale musela většinu svých trekových bot vyměnit, protože se mi po porodu zvětšila o číslo noha a spousta z nich mi je dneska malá🫣 A zároveň jsem začala upřednostňovat odlehčený varianty místo těžkých pohor.
Před nějakejma 10 lety jsem začínala na Hanwagách, což jsou fakt skvělý kvalitní pohorky. Řekla bych, že to jsou takový ty úplně klasický oldschoolový boty, který vydržej celej život. Mám troje kotníkový a i po těch 10 letech vypadaj jako nový. Bohužel mi ale jsou všechny troje malý, takže čekám, jestli se to vrátí 😃
Moje nejtěžší pohorky jsou Garmonty. Ty mám na zimní výstupy, protože jsou i zateplený.
V posledních letech jsem si hodně oblíbila značku On, od nich mám už čtvrtý (Byť jsem první musela reklamovat, protože se po jednom nošení rozpáraly. Ale to se stalo jednou, takže to byl asi špatnej kus a odpustila jsem jim to). Všechny jsou odlehčený, takže spíš na nenáročnou letní turistiku.
Salomony i North Face popravdě beru spíš jako fashion značky, takže ty jsem si je pořídila na easy peasy výlety po Česku.
Spousta lidí si chválí Altry, ale s těma jsem tu čest ještě neměla (ale mam v plánu napravit, tak pak dám vědět!)