Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

KiM Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van KiM, Dameskledingzaak, Boomstraat 23, Bornem.

Top €79,95Verkrijgbaar in de winkel en op onze webshop www.kimbornem.be📸 Serge Hugal
16/10/2026

Top €79,95

Verkrijgbaar in de winkel en op onze webshop www.kimbornem.be

📸 Serge Hugal

16/10/2026
Pull €89Supermooi op de rug.(Verkrijgbaar in 2 kleuren, emeraude en koraal)In de winkel en op onze webshop www.kimbornem...
16/10/2026

Pull €89
Supermooi op de rug.
(Verkrijgbaar in 2 kleuren, emeraude en koraal)

In de winkel en op onze webshop www.kimbornem.be
📸 Serge Hugal

Top €79,95Pants €140📸 Serge Hugal In store & online www.kimbornem.be
11/10/2026

Top €79,95
Pants €140

📸 Serge Hugal

In store & online www.kimbornem.be

Mark your calender. Valentijnweekend 12-13-14 februari 🤗❤️❤️❤️
11/10/2026

Mark your calender.
Valentijnweekend 12-13-14 februari 🤗❤️❤️❤️

Jeans studs €160📸 Serge Hugal        &online
11/10/2026

Jeans studs €160
📸 Serge Hugal

&online

15/09/2026
11/06/2026
Donderdag 7/5 LAATAVONDSHOPPING Open tot 20u 🛍️🛍️🛍️
07/05/2026

Donderdag 7/5
LAATAVONDSHOPPING
Open tot 20u 🛍️🛍️🛍️

Blousje €70Jeans €50Oorbellen €49In de winkel en op onze webshop www.kimbornem.be
14/04/2026

Blousje €70
Jeans €50
Oorbellen €49

In de winkel en op onze webshop www.kimbornem.be

Adres

Boomstraat 23
Bornem
2880

Openingstijden

Maandag 10:00 - 14:00
Woensdag 10:00 - 13:30
14:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 13:30
14:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 13:30
14:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 18:00

Telefoon

+3232977203

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer KiM nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar KiM:

Snelkoppelingen

Delen

Categorie