02/04/2020
Verduurzaam je klerenkast - Tip 5/5: Herstel of pas je kleding aan
Heb je je jurk al vaak gedragen maar je vindt het nog te goed en mooi om weg te doen? Deze kan aanpast worden door bijvoorbeeld de mouwen weg te doen en je kan er nog lang van genieten alsof het een nieuw jurk is. Is je broek kapot onderaan? Laat deze aanpassen tot een short en het krijgt een tweede leven.
Door kleine aanpassingen of herstellingen kan kleding vaak een andere look & feel krijgen. Zo hoeft je helemaal niet altijd op zoek naar nieuwe of andere kleding maar kan je met wat creativiteit je kledingkast zelf vernieuwen.
Voor al je aanpassingen en herstellingen kan je rekenen op onze jarenlange ervaring en dagelijkse inzet om alleen maar de beste kwaltiet te leveren. Retouche Atelier Genk is uw partner voor een duurzaam kledingkast.