Belle & De Geest ontwerpatelier

Belle & De Geest ontwerpatelier Waarvoor kan je bij 'Belle & De Geest' terecht? Steeds een ontwerp naar keuze.

Jan De Geest ontwerpt en realiseert onder het label 'Belle & De Geest' exclusieve turnpakken, zwempakken (synchroon), schaatspakken, cheerleaderpakjes, borduurwerk, club- en kledingapplicaties en gepersonaliseerde geschenken. (zie fotoalbums)

1/ Exclusieve turnpakken, zwempakken, cheerleaderpakjes, schaatspakjes op maat gemaakt volgens eigen ontwerp of in een ontwerp van 'Belle & De Geest' en dit

zowel voor individuele als groepsbestellingen. De prijs wordt overeengekomen in functie van het ontwerp.

2/ Borduurwerk, ook logo's op turnpakken en fijne applicaties.

3/ Gepersonaliseerde kledingapplicaties in flock of flex. Applicaties kunnen ook op turnpakken en cluboutfits.

4/ Gepersonaliseerde geschenken

5/ Herstellingen

Weldra naar school? Laat dan jouw boekentasje personaliseren
01/02/2026

Weldra naar school? Laat dan jouw boekentasje personaliseren

Adres

Gaverstraat 135
Geraardsbergen
9500

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Belle & De Geest ontwerpatelier nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Belle & De Geest ontwerpatelier:

Snelkoppelingen

Delen