MOOD-s

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

MOOD-s FASHION - ACCESSORIES - BEAUTY - GIFTS

OUTFITINSPIRATIEVrijdag OPEN 10u-18u
23/10/2026

OUTFITINSPIRATIE

Vrijdag OPEN 10u-18u

NEW WINDOWDonderdag OPEN 10u-18u
22/10/2026

NEW WINDOW

Donderdag OPEN 10u-18u

HELLO WEEKENDZaterdag OPEN 10u-17u
17/10/2026

HELLO WEEKEND

Zaterdag OPEN 10u-17u

NEW WINDOWJurk €129T-Shirt €49Rok 109Blouse €79Broek €69Enkellaarsjes €139Maatjes van 34 tot 44Schoenen 37 tot 40
06/10/2026

NEW WINDOW

Jurk €129
T-Shirt €49
Rok 109
Blouse €79
Broek €69
Enkellaarsjes €139

Maatjes van 34 tot 44
Schoenen 37 tot 40

Do something green today..OPENdi tot vr 10u-18uza 10u-17u
06/10/2026

Do something green today..

OPEN
di tot vr 10u-18u
za 10u-17u

02/10/2026

OLIVE + DEEP PURPLE= een match made in fashion heaven!Een heerlijke kleurencombo die nét even anders is…De oversized tru...
02/10/2026

OLIVE + DEEP PURPLE
= een match made in fashion heaven!

Een heerlijke kleurencombo die nét even anders is…
De oversized trui (die niet prikt) met dat extraatje,
dankzij de strik/sjaal die je op heel veel verschillende manieren kan binden.
En dan de barrel broek..ook dit en de komende seizoenen nog steeds het onmisbare fashion item
in je kast.

Trui €89
Broek €99
maatjes 34 tot 44

Vrijdag OPEN 10u-18u

VeroChique / Styling & Make-up

LEOPARD NEVER GOES OUT OF STYLEGa jij voor de jurk of hemd/broek?Jurk €125Hemd €109Broek €99Maatjes XS tot XLDonderdag O...
01/10/2026

LEOPARD NEVER GOES OUT OF STYLE

Ga jij voor de jurk of hemd/broek?

Jurk €125
Hemd €109
Broek €99

Maatjes XS tot XL

Donderdag OPEN 10u-18u

Adres

Zwarte Duivelstraat 15
Halen
3545

Openingstijden

Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00

Telefoon

+3213555339

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer MOOD-s nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar MOOD-s:

Snelkoppelingen

Delen