25/12/2018
Caravana "de Crăciun suntem mai Buni 2018" s-a soldat cu succes. Pentru al cincilea an consecutiv, cu ajutorul oamenilor de bună credință, reușim să aducem zâmbete pe fața copiilor din Grătiești și Hulboaca. Mulțumim foarte mult lui Sergiu Florica, Sandu Canter și Braghis Nadiusha pentru donație.
De asemenea mulțumim echipei organizatorice Ștefan Sandu și Dima Florean. Echipa noastră vă dorește ca feeria sărbătorilor să vă umple sufletele de fericire.