Imprezz

Bellen Routebeschrijving Contact opnemen met het bedrijf

Imprezz DRESS TO IMPREZZ
- super trendy kleding en accessoires
- top mode- en stijladvies IMPREZZ staat voor meer dan 20 jaar opleiding en ervaring met dameskleding.

Bij gerenommeerde modeketens en kleine boetiekjes. U staat centraal. Onze missie is u met ons bijna wekelijks vernieuwende eigentijdse assortiment blij te maken en te houden. Uiteraard met eerlijk en goed advies in een sfeervolle en persoonlijke ambiance. Want dat is wat ons onderscheidt en wat u verdient!

LADIES Leuk print blouse ( nog maar enkele maten in de winkel ) gedragen op wide leg dark jeans  kom kijken en passen En...
21/10/2026

LADIES
Leuk print blouse ( nog maar enkele maten in de winkel ) gedragen op wide leg dark jeans kom kijken en passen
En nog steeds 20 % korting op de herfst / najaar collectie nog maar 2 weken !
IMPREZZ bij Leontine Dorpsstraat 31 a ( naast de Bruna )
Tel:024-6757166🍁🍁🍁🍁

Ladies Laatste Lang vest in de kleur burgundy Van de herfstcollectie!One size Nu bij IMPREZZ bij Leontine Dorpsstraat 31...
16/10/2026

Ladies
Laatste Lang vest in de kleur burgundy
Van de herfstcollectie!
One size
Nu bij IMPREZZ bij Leontine Dorpsstraat 31a tel : 024-6757166🍁

LADIES Laatste vestje !One size Prijs :€ 49.99IMPREZZ bij Leontine Dorpsstraat 31 a  Groesbeek tel: 024-6757166
15/10/2026

LADIES
Laatste vestje !
One size
Prijs :€ 49.99
IMPREZZ bij Leontine Dorpsstraat 31 a Groesbeek tel: 024-6757166

LADIES IMPREZZ bij Leontine is vanaf NU ook op Maandag OPEN!van 10.00 tot 17.00!Dorpsstraat 31a ( locatie naast de Bruna...
12/10/2026

LADIES
IMPREZZ bij Leontine is vanaf NU
ook op Maandag OPEN!
van 10.00 tot 17.00!
Dorpsstraat 31a ( locatie naast de Bruna )
Tel : 024-6757166
Mob: 06-54393111 πŸπŸ‚πŸπŸ‚

Fashion de koeien print Leuk Vest/ jasje met deze print One size  nog enkele stuks Kom kijken en passen Nu bij IMPREZZ b...
07/10/2026

Fashion de koeien print
Leuk Vest/ jasje met deze print
One size nog enkele stuks
Kom kijken en passen
Nu bij IMPREZZ by Leontine Dorianne 31 a Groesbeek) naast de Bruna tel 024-6757166πŸ„πŸ„πŸ„πŸ„

LADIES Fijn kort Herfst & Winter Jack met chapuchon  en regen bestendig !In de kleuren Camel en Beige ( alleen in L ) no...
05/10/2026

LADIES
Fijn kort Herfst & Winter Jack met chapuchon en regen bestendig !
In de kleuren Camel en Beige
( alleen in L ) nog
Kom passen bij IMPREZZ bij Leontine Dorpsstraat 31a Groesbeek tel: 024-6757166
Mob: 06-54393111( appen ) 🍁

LADIES Leuk Vest/ jasje  fluffy voorkanten gebreide mouwen foto ( beige ) ook in de kleuren het army green en zwart Prij...
01/10/2026

LADIES
Leuk Vest/ jasje fluffy voorkant
en gebreide mouwen foto ( beige )
ook in de kleuren het army green en zwart
Prijs : €69.99
Nu bij IMPREZZ by Leontine Dorpsstraat 31a Groesbeek tel: 024-6757166

LADIES Super leuke outfit De kleur bruin is het nieuwe zwartjasje €69.99Gilet €49.99Broek € 69.99Nog maar enkele maten n...
30/09/2026

LADIES
Super leuke outfit
De kleur bruin is het nieuwe zwart
jasje €69.99
Gilet €49.99
Broek € 69.99
Nog maar enkele maten nog bij
IMPREZZ by Leontine Dorpsstraat 31a
Tel: 024-6757166
Mob:06-54393111

LADIES Vrijdag & Zaterdag & Zondag met deGroesbeeks Wijndagen  20% korting op de Najaarmode bij IMPREZZ Dorpsstraat 31a ...
24/09/2026

LADIES
Vrijdag & Zaterdag & Zondag met de
Groesbeeks Wijndagen
20% korting op de Najaarmode bij IMPREZZ Dorpsstraat 31a Groesbeek 🍷🍷

LADIES Alleen deze week de bodywarmer aktie Voor Binnen en Buiten te dragenOne size nu van €79.99 nu €59.99Op= OpKom kij...
21/09/2026

LADIES
Alleen deze week de bodywarmer aktie
Voor Binnen en Buiten te dragen
One size nu van €79.99 nu €59.99
Op= Op
Kom kijken en passen IMPREZZ Dorpsstraat 31a ( naast de Bruna )
Tel : 024-6757166

Adres

Dorpsstraat 31A
Groesbeek
6561CA

Openingstijden

Maandag 12:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 09:30 - 17:00

Telefoon

+31246757166

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Imprezz nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Imprezz:

Snelkoppelingen

Delen

Categorie