Bellen Routebeschrijving Website

Zeeman Heb je vragen of wil je iets reserveren? Bel dan naar 088-0070159 📞

Zachte pyjama aan, warme sokken erbij en je bent klaar voor een avondje op de bank. Meer heb je soms niet nodig.👉 Damesp...
25/10/2026

Zachte pyjama aan, warme sokken erbij en je bent klaar voor een avondje op de bank. Meer heb je soms niet nodig.

👉 Damespyjama, maat S t/m XXL ~ 18.99
👉 Kindersokken, 3-pack, maat 23 t/m 38 ~ 4.99
👉 Dames sokken, 2-pack, maat 35 t/m 42 ~ 3.99

Ben je al bekend met onze kinderbadjassen? Niet alleen hebben ze mooie zachte kleuren maar ook een zachte prijs.👉 Roze m...
24/10/2026

Ben je al bekend met onze kinderbadjassen? Niet alleen hebben ze mooie zachte kleuren maar ook een zachte prijs.

👉 Roze meisjes badjas, maat 98 t/m 164 ~ 12.99
👉 Blauwe jongens badjas, maat 98 t/m 164 ~ 12.99

24/10/2026

Van do**he naar bank! 🛁💛

Lekker warm en zacht na het badderen. Onze kinderbadjassen hebben een fijne wafelstructuur en zijn verkrijgbaar in lichtblauw en roze. Perfect om lekker in weg te kruipen! 🩵🩷

Ze zijn er weer. Onze matching flannelen familie pyjama's. Samen helemaal matching voor de koude feestdagen.👉 Dames pyja...
23/10/2026

Ze zijn er weer. Onze matching flannelen familie pyjama's. Samen helemaal matching voor de koude feestdagen.

👉 Dames pyjama, maat S t/m XXL ~ 16.99
👉 Heren pyjama, maat S t/m XXL ~ 17.99
👉 Tiener pyjamas, maat 134 t/m 176 ~ 12.99

Binnenkort verkrijgbaar:
👉 Baby pyjama, maat 68 t/m 86 ~ 6.99
👉 Meisjes pyjama, maat 92 t/m 128 ~ 10.99
👉 Jongens pyjama, maat 92 t/m 128 ~ 10.99

23/10/2026

Extra warmte voor frisse dagen! ❄️✨

👉 Thermolegging, maat S t/m XL ~ 8.99

22/10/2026

Nog snel wat snoep inslaan voor Halloween? 🎃🍬

Een zacht zwart gilet gecombineerd met een broek met brede strepen en wijde pi**en. Stoer, maar nog steeds helemaal baby...
22/10/2026

Een zacht zwart gilet gecombineerd met een broek met brede strepen en wijde pi**en. Stoer, maar nog steeds helemaal baby.

👉 Babygilet, maat 68 t/m 86 ~ 4.99

👉 Gestreepte babybroek met wijde pi**en, maat 68 t/m 86 ~ 8.99

21/10/2026

Laat het je partner weten. 👇

Een grote beestenboel tijdens de koude dagen. 🧤👉 Kinderhandschoenen ~ 2.79
21/10/2026

Een grote beestenboel tijdens de koude dagen. 🧤

👉 Kinderhandschoenen ~ 2.79

Een fijne BH en een onderbroek die erbij past. Soms begint een goede outfit gewoon daar.👉 Padded BH blauw /groen, maat 7...
20/10/2026

Een fijne BH en een onderbroek die erbij past. Soms begint een goede outfit gewoon daar.

👉 Padded BH blauw /groen, maat 75A t/m 90C ~ 8.99

👉 Padded BH titan grey, maat 80D t/m 95E ~ 8.99

👉 Slip groen, maat S t/m XXL ~ 3.99

👉 Hipster blauw, maat S t/m XXL ~ 3.99

Hoe schattig zijn deze gebreide baby setjes 😍Verkrijgbaar in 3 kleurenIn de maten 50-68Vestje 7.99Broekje 5.99Voor welke...
22/07/2026

Hoe schattig zijn deze gebreide baby setjes 😍

Verkrijgbaar in 3 kleuren
In de maten 50-68
Vestje 7.99
Broekje 5.99

Voor welke kleur ga jij? 🩷🤍🤎

Hoe leuk zijn deze nieuwe sets?! 😍Shirt €3,99 en broek €12.99Model draagt shirt maat 158/64 en broekmaat 164!
18/07/2026

Hoe leuk zijn deze nieuwe sets?! 😍

Shirt €3,99 en broek €12.99
Model draagt shirt maat 158/64 en broekmaat 164!

A.s. maandag zijn wij gesloten i.v.m. Pinksteren!
23/05/2026

A.s. maandag zijn wij gesloten i.v.m. Pinksteren!

💙💛 Fans & Friends Koopavond! 💛💙Zin in een gezellige koopavond? 🛍️✨Kom op 28 mei langs en profiteer van 20% korting op on...
20/05/2026

💙💛 Fans & Friends Koopavond! 💛💙

Zin in een gezellige koopavond? 🛍️✨
Kom op 28 mei langs en profiteer van 20% korting op ons assortiment! 🤩

Neem je shoppingbuddy mee 👯‍♀️ en maak er een leuke avond van 💙

📍 Zeeman Heerenveen
🗓️ 28 mei 2026
⭐ 20% korting
☕️ Koffie en wat lekkers

A.s. maandag zijn wij geopend van 9 tot 15:30 uur i.v.m koningsdag!
23/04/2026

A.s. maandag zijn wij geopend van 9 tot 15:30 uur i.v.m koningsdag!

Hoe leuk is dit jasje😍 voor maar €16,99! Maat 92-164
14/04/2026

Hoe leuk is dit jasje😍 voor maar €16,99!
Maat 92-164

19/12/2025
⚠️Let op⚠️Kom morgenavond shoppen na 17 uur en ontvang 20% korting op alles
17/12/2025

⚠️Let op⚠️
Kom morgenavond shoppen na 17 uur en ontvang
20% korting op alles

⚠️let op!⚠️Kom morgen avond shoppen na 17 uur en ontvang20% korting op alles!!!
17/12/2025

⚠️let op!⚠️
Kom morgen avond shoppen na 17 uur en ontvang
20% korting op alles!!!

Adres

Dracht 7A
Heerenveen
8442BJ

Openingstijden

Maandag 09:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 18:00
Woensdag 09:00 - 18:00
Donderdag 09:00 - 21:00
Vrijdag 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00

Telefoon

0880070159

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Zeeman nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen

Categorie