Karina Buława

Zadzwoń Wskazówki dojazdu Strona internetowa Kontakt: firmę

Karina Buława Philipp Plein
Blumarine
Dondup
Le Silla
Fabiana Filippi
Kendall&Kaylie
Peuterey Karina Buława jest firmą rodzinną założoną w 1989 r. W 1991 r. z o.o.”.

Zamiłowanie do sztuki, mody i potrzeba stworzenia miejsca z myślą o nowoczesnej wolnej kobiecie zaowocowało stworzeniem niepowtarzalnej marki, która od 28 lat nieprzerwanie utrzymuje się i rozwija na polskim rynku. Od samego początku współpracowaliśmy ze znanymi projektantami. wprowadziliśmy na rynek polski markę Elisabetta Franchi. Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwolił na szeroką dystrybucję i reklamę oraz poszerzenie asortymentu oferowanych produktów. W 2008 roku celem dalszego rozwoju, została założona spółka „Buława sp. Ostatnie lata poświęciliśmy wnikliwszej obserwacji świata mody uczestnicząc w pokazach modowych stolic świata (Mediolan, Londyn, Paryż). W związku z tym w 2015 roku oficjalnie zakończyliśmy oficjalną dystrybucję Elizabetty Franchi, wracając do strategii multibrandowej umożliwiającej nam, podwyższenie jakości oferowanego asortymentu i skuteczniejsze podążanie za zmieniającymi się wymaganiami naszych klientów. Aktualnie Karina Buława jest rozpoznawalną i cenioną firmą, dla której największe znaczenie ma nie tylko jakość i elegancja ale przede wszystkim coraz rzadsze dziś indywidualne podejście do klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszych salonów takie marki jak Dondup, Philipp Plein, Blumarine, blugirl, Le Silla, Peuterey, Alysi, Vicini, Fabiana Filippi

Umiejętność doboru asortymentu trafiającego do naszych butików jest najmocniejszą stroną naszej firmy. Wybierane przez nas kolekcje wzajemnie się uzupełniają, a wieloletnie doświadczenie pozwala na stworzenie wyjątkowych kreacji na każdą okazję. Zależy nam aby nasze produkty zaspokajały określone potrzeby, a nasz zespół, posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim kreatywność i zamiłowanie do wykonywanej pracy. Indywidualne podejście do każdego klienta, jakość oferowanych produktów i ich oryginalność to nasze motto, które od lat jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i odwiedzenie naszych salonów.

Najpiękniejsze stylizacje nie potrzebują wielu słów.Potrzebują dobrego światła.Naturalnej tkaniny.Resztę dopowiada kobie...
26/06/2026

Najpiękniejsze stylizacje nie potrzebują wielu słów.

Potrzebują dobrego światła.

Naturalnej tkaniny.

Resztę dopowiada kobieta.

Nowa kolekcja.

🌐 www.karinabulawa.pl

📍 Katowice, ul. Kopernika 6

📍 Bielsko-Biała, ul. Stojałowskiego 45

Lekkość, która pozostaje z Tobą na cały dzień.Są tkaniny, które zachwycają nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim tym,...
25/06/2026

Lekkość, która pozostaje z Tobą na cały dzień.

Są tkaniny, które zachwycają nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim tym, jak się je nosi.

Bluzka wykonana z delikatnego batystu bawełnianego zapewnia wyjątkowy komfort i przewiewność, natomiast jedwabna spódnica pięknie układa się w ruchu, nadając stylizacji elegancji i lekkości.

To ponadczasowe połączenie naturalnych materiałów oraz kobiecego fasonu, które sprawdzi się zarówno na letni spacer, spotkanie z przyjaciółmi, jak i wyjątkowe okazje.

Zapraszamy do odkrycia najnowszej kolekcji w butiku Karina Buława.

📍 Bielsko-Biała
📍 Katowice
🌐 karinabulawa.pl

16/04/2026

Elegancja, która nie potrzebuje przesady ✨

Delikatna, batystowa bluzka z subtelną koronką pięknie układa się na sylwetce, dając lekkość i kobiecość w każdym ruchu. W połączeniu z wyjątkowymi jeansami o kwiatowym wzorze tworzy stylizację, która przyciąga spojrzenia, ale nadal pozostaje niezwykle komfortowa.

To idealny zestaw na dzień, kiedy chcesz wyglądać wyjątkowo – bez wysiłku 🤍

Dostępne w butiku i online
karinabulawa.pl

Więcej informacji w wiadomości prywatnej 💌 #

12/03/2026

Kolor, który przyciąga spojrzenia.
Perfekcyjny krój.
Nowa kolekcja ✨
Dostępny w butiku Karina Buława ✨ Katowice ul. Kopernika 6

Kobiecość, która jest w ruchu 💙Połączenie lekkiej, koronkowej sukienki z klasyczną kurtką jeansową tworzy styl idealny z...
29/01/2026

Kobiecość, która jest w ruchu 💙
Połączenie lekkiej, koronkowej sukienki z klasyczną kurtką jeansową tworzy styl idealny zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.
To propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać elegancko, ale czuć się swobodnie.

Model dostępny w naszych butikach ✨
👉 Sprawdź inne oferty w karinabulawa.pl

Adres

Ulica KsIędza Stanisława Stojałowskiego 45
Biała
43-300

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00

Telefon

+48885224222

Strona internetowa

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy Karina Buława opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Kontakt: Firmę

Wyślij wiadomość do Karina Buława:

Skróty

Udostępnij