18/06/2026
W tym roku po raz pierwszy na Pyrkon będziemy w dwie osoby! Skoro jednak przednie siedzenie ma być wolne, to skarpety w pozostałych częściach auta spakowane pod korek... Jakby ktoś widział na trasie Bielsko-Poznań jutro tabor cygański, to możliwe że to my 😀