14/06/2026
Ahogy készültek ezek a fotók, azon gondolkodtam, mennyi minden történt azóta, hogy megnyítottam a szalont. Akkor azt hittem, menyasszonyi ruhákkal fogok foglalkozni..., ma már tudom, hogy emberekkel.
A ruhák fontosak, de a legfontosabb mindig az a pillanat volt, amikor valaki megérkezett bizonytalanul, aztán mosolyogva ment haza.
Az évek alatt sok menyasszonnyal találkoztam és ők többet tanítottak nekem, mint én nekik. Türelemről. Bizalomról. Önelfogadásról.
És arról, hogy nem kell tökéletesnek lenni ahhoz, hogy valaki szerethető és gyönyörű legyen.
Néha nehéz elhinni, de több mint 17 éve nyitom ki minden reggel a szalon ajtaját. És még mindig ugyanazzal a kíváncsisággal várom, hogy aznap kinek a történetébe pillanthatok bele egy kicsit?🥰